Hakkımızda

Konusunda uzman ve tecrübeli akademik kadromuzla İbrahim Şahin İngilizce Kursu olarak öncelikli  amacımız; İngilizce dilini öğrenmek isteyen ve eğitimlerini bir üst seviyeye taşımaya kararlı kişilere yardımcı olmak ve bu kişiler için İngilizcenin engel olmaktan çıkmasını sağlamaktır. Öğrencileri amaçları doğrultusunda yönlendiren ve onları geleceğe hazırlayan öncü kuruluşların başında yer alan İbrahim Şahin İngilizce Kursu, İngilizceyi bir bütün olarak ele alarak; öğrencilerin eksikliklerini pratik bir şekilde giderebilmeleri için deneyimli akademik kadrosuyla hizmet vermektedir. 

Türkiye’de uygulanan İngilizce sınav sistemlerini göz önünde bulundurularak, öğrencilerin gireceği sınavlar konusunda deneyimli ve uzman eğitmenler görevlendiriyoruz. Kurslara katılmak isteyen kişilerin öncelikle nihai amaçları sorgulanır. Öğrencinin hangi sınava girmek istediği, uygulanacak eğitim programını ve eğitim veren akademik kadroyu belirleyecektir. 

İbrahim Şahin İngilizce Kursu olarak kurumumuzda genel İngilizce dersleri seçeneğinin yanı sıra; IELTS, TOEFL, LYS 5, YDS, Proficiency, Hazırlık Atlama sınavlarına hazırlık amacıyla İngilizce özel ders programları düzenlenmektedir. İngilizce kurslarında eğitim programlarını belirlerken, sınavların soru dağılımları incelenerek müfredat belirlenmiştir. 

İngilizce kursu başlamadan önce öğrencilerin seviyelerini tespit etmek amacıyla kapsamlı bir test uygulanmaktadır. İbrahim Şahin İngilizce Kursu olarak her seviyede İngilizce kursu düzenlemekteyiz ve aynı seviyede İngilizce bilen kişilerin aynı özel ders gruplarına dahil edilmesine hassasiyet göstermekteyiz. Öğrencilerin ilgilerinin dağılmaması, bilmedikleri konuların işlenmemesi ya da seviye farklılıklarının motivasyon düşüklüğüne neden olmaması için, sınıfların doğru ve adil oluşturulması önceliklerimizden biridir. 

Sınıf kontenjanlarımız 2-5 kişiyle sınırlıdır. İbrahim Şahin İngilizce Kursu olarak kalabalık sınıflarda İngilizce öğrenmenin verimli olmadığına ve kişiye yeteri kadar ilgi gösterilemeyeceğine inanıyoruz. Yeni bir dil öğrenirken, kişinin dikkatinin dağılmaması ve tam anlamıyla konuya odaklanması oldukça önemlidir. Sorusunu aklına geldiği anda sorması, öğrenme sürecinin tamamlanması ve içselleştirilmesi açısından oldukça belirleyicidir.

Aynı seviyede İngilizce bilgisine sahip kişilerin bir arada bulunması, ortak soruların yanıtlanması ile de öğrenme sürecinin pekiştirileceğine inanıyoruz. Bu sebeple herkese bireysel ilginin gösterilebileceği, kimsenin dikkatinin dağılmayacağı bir eğitim ortamı yarattık. Öğrencinin verim alabileceği zaman dilimini de göz önüne alarak grup derslerimizin süresi 45 dakika ile sınırlı tuttuk. 

Sınıf ortamında verimli bir öğrenme süreci geçiremeyeceğine inanan ya da sadece belli konularda eksiklikleri olan kişilere birebir özel ders imkanımız da bulunmaktadır. Özel ders almanın avantajlarından yararlanmak isteyen kendileri için uygun zaman dilimlerini belirleyerek istedikleri ortamda rahatlıkla İngilizce seviyelerini yükseltebilirler; sınavlara maksimum verimle hazırlanarak, sınavda başarısız olunması durumunda yaşayacakları zaman kaybı riskini de minimum seviyeye indirebilirler. 

İbrahim Şahin İngilizce Kursu ile İngilizcesini ilerletmek kişilere sunulan avantajlar uzman kadro ve az kişilik sınıflarla da sınırlı değil. İngilizce özel ders almak isteyen kişilere, ilk bir derse ücretsiz katılım imkanı da sağlanıyor. Kişinin dersleri gözlemesi, aldığı verimi değerlendirmesi açısından tanınan bu ayrıcalık, kurumumuzun başarısına inancının da en somut göstergesidir. 

Başarı mucize ya da tesadüf değildir, elbette öğrencinin de gerekli çabayı göstermesi hedefine ulaşmasını kolaylaştıracaktır. İbrahim Şahin İngilizce Kursu olarak bize düşen ise kişinin mucizeleri gerçekleştirmesi için önünü açmaktır. Biz başarınız için en ince detayları dahi irdeledik, peki siz elinizden geleni yapmaya hazır mısınız? 

Yukarı