İngilizce Özel Ders

İngilizce bilmek artık bir zorunluluk oldu. Okul hayatında başarı kazanmak ve eğitim hayatını ileri taşımak için, iş hayatında yükselmek hatta iş hayatına adım atmak için İngilizce bilinmesi gerekir. Bu sebeple İngilizce eksikliklerinin giderilmesi için kişiler alternatif çözüm yolları ararlar. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte ulaşılabilen kaynaklar artsa da, İngilizce öğrenmenin en verimli yolu İngilizce özel ders almaktan geçmektedir. 

İbrahim Şahin İngilizce Kursu olarak İngilizce öğrenme sürecinin zorluklarını ve gereksinimlerinin farkındayız. Zaman ve para harcayarak katıldığınız özel derslerden maksimum verim almanız en büyük önceliğimizdir.  İngilizce özel ders verecek öğretmenlerin deneyimi, konusunda uzmanlığı, telaffuzu ve yetkinliği tam olmalıdır. Öğretim metotlarına hakim ve uzmanlığını belgelemiş kişiler tarafından verilen İngilizce özel derslerimiz öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir. 

Neden İngilizce Özel Ders? 

  • İngilizce özel ders alan kişiler dikkat dağınıklığı yaşamadan, konularla ilgili sorularını hemen sorarak daha verimli bir öğrenme süreci yaşarlar. Eğitmenin ilgisi doğrudan özel ders alan kişinin üzerinde olduğu için, konudan kopulduğu noktada devreye girerek, öğrencinin tekrar odaklanmasını sağlayabilir.
  • Öğrenci kalabalık İngilizce kurslarına katıldığı zaman, pratik yapmak için yeterli zamanı olmazken, özel İngilizce dersi aldığı zamanı eğitmenle planlayarak istediği kadar konuşma imkânına sahip olabilir.
  • İngilizce özel ders ile kişi eksikliklerini tamamlamak adına dilediği konuda eğitim alabilir. Örneğin kiminin gramer eksiklikleri varken diğerlerinin konuşma kısmında sorunu olabilir. Özel İngilizce dersi müfredatları öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Öğrencinin amacı ne ise, eğitmen doğrudan o noktaya yoğunlaşabilir.
  • Öğrencilerin seviyesi, eksiklikleri ve öğrenme süreçleri özel İngilizce dersi veren öğretmen tarafından daha doğru tespit edilebildiği için dersler daha verimli geçmektedir.
  • İngilizce kursu kalabalık sınıflarda verildiği zaman, öğrencilerin verim alamamasının diğer bir sebebi de çekingenliktir. Yanlış cümle kurmak, hatalı telaffuzlar ya da toplum içinde konuyu anlayamadığını söylemek öğrenme sürecini olumsuz yönde etkileyebilir. Ancak böyle bir çekingenlik özel derslerde söz konusu değildir.
  • Öğrenci hem dilediği zaman aralıklarında, dilediği yerde özel İngilizce dersi alarak kendini rahat hisseder hem de eğitmenle baş başa olduğu için kendini çekinmeden ifade edebilir. 

İngilizce Özel Ders

Nasıl Ders Veriyoruz?

İngilizce ders sınıflarımız 2-5 kişilik grup dersleri olarak veya istek doğrultusunda kişiye özel olarak verilmektedir. Kurs başlamadan önce öğrencinin İngilizce seviyesinin belirlenmesi ilk aşamayı oluşturur, öğrencinin hedefleri ve eksiklikleri doğrultusunda oluşturulan müfredatla en kısa zamanda ve en verimli sonucun alınması sağlanır. İngilizce özel ders süreleri genel olarak 45 dakika ile sınırlı olsa da katılımcılar az olduğu için, zaman zaman ders saatlerinde esneklik gösterilebilir. 

Özel İngilizce dersleri grupla birlikte alındığı takdirde, herkesin İngilizce seviyesinin aynı olması çok önemlidir; seviyeler arası farklılıktan kaynaklanabilecek ilgi dağılmaları ve motivasyon dağılımları tarafımızca engellenmektedir. Sınıflar belirlenirken; dikkatle oluşturulur ve ortak hedefi olan kişilerin bir araya getirilmesi için gerekli düzenlemeler yapılır. Birebir özel İngilizce derslerinde öğrencinin seviye tespiti yapıldıktan sonra kendisini hangi konuda geliştirmek istediği öğrenilir. Eğitmen ve öğrenci hem işlenecek konuları belirler hem de fikir alışverişi yaparak öğrenme sürecini verimli hale getirmeye çalışırlar. 

Öğrencinin rahat hissettiği ortamda kendisine özel hazırlanan müfredatla eğitim görmesi, hem motivasyonunu hem de veriminin artmasını sağlar. Hakim olduğu konular ile ilgili eğitim görerek zaman harcamasına da gerek yoktur. Zamanla eğitmen öğrencinin öğrenme alışkanlıklarını keşfettikçe, özel İngilizce dersleri hem daha eğlenceli hem de daha verimli hale gelecektir. 

Birebir özel derslerle sağlamak istediğimiz diğer bir avantaj da öğrenciye İngilizce konuşma ile daha çok pratik yapma şansı tanımaktır. Eğitmenle birebir rahat ve konforlu bir ortamda pratik yapabilir, ders akışını dilediği gibi belirleyebilir. Eğitmenle pratik yaparak hem deneyim kazanır hem de İngilizce konuşma probleminin üstesinden gelmiş olur. Bu nokta İbrahim Şahin İngilizce Kursu için oldukça önemlidir. Çünkü biz biliyoruz ki, kişi ne kadar iyi İngilizce bilirse bilsin, gramer konularına ne kadar hakim olursa olsun; kelime bilgisi yeterli olsa da konuşabilmesi her zaman mümkün olmamaktadır. Yanlış konuşma endişesi, pratik yapma şanslarının değerlendirilmemesine ve kişinin öz güveninin azalmasına neden olmaktadır. Bu kısır döngü devam ettikçe kişinin İngilizce konuşmaktan çekinmesi kalıcı hale gelmektedir. 

İbrahim Şahin İngilizce Kursu olarak İngilizce öğrenmek için gereksinimlerinizi biliyor ve sizleri anlıyoruz. Bu yüzden en uygun şartlarda eğitim alabilmeniz için tüm olanakları sağlıyoruz. Tecrübemize güveniyor ve bunun göstergesi olarak, ilk ders için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz; tek yapmanız gereken bize ulaşmak. 

İngilizce Özel Ders Fiyatları

Bize ulaşan her öğrencinin ilk merak ettiği konulardan biride tabi ki İngilizce özel ders fiyatları, ancak özel ders fiyatları öğrencilerin sayısı ve İngilizce seviyelerine bağlılık gösterdiğinden bu rakamlar sürekli farklılık göstermektedir. Bu sebeple İngilizce özel ders almak istediğiniz zaman tarafımıza ulaşıp bilgi almanız en doğrusu olacaktır.

Sınıflarımız en az 1 ve en fazla 5 kişilik gruplardan oluşmaktadır ve kişi sayısı arttığında İngilizce özel ders için saatlik fiyatları düşmektedir.

Yukarı